Reeds enige tijd kwam er vanuit de jeugdraad de vraag om de aanplakborden in onze gemeente op te waarderen. Intussen werden in onze gemeente dan ook nieuwe aanplakborden geplaatst. Deze aanplakborden staan ter beschikking van alle verenigingen en organisaties met een niet-commercieel doel. Onze eigen gemeentelijke diensten zorgden voor het maken en de plaatsing van de borden. Samen met de jeugdraad werd een voorstel wat betreft de locaties uitgewerkt, werden de borden getest en goedgekeurd! 

Wim Vangeel

Schepen van jeugd

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.